113tams@gmail.com

Nyheter

27 sep 2018

Generalforsamling 2018

//
Comments0

Generalforsamling-referat

Årets generalforsamlingen ble avholdt tirsdag 25. september, og markerte den offisielle starten på det nye TAMS-året. Under generalforsamlingen ble medlemmene informert om foreningens aktiviteter i året som har gått, og satte rammene for styret det kommende året.

Generalforsamlingen vedtok at det som et prøveprosjekt skulle dannes ett nytt styremeldemsverv, som skulle ha særlig fokus på å bedre foreningens tilbud for høyere kull. Det ble som alltid også vedtatt nytt budsjett og valgt nytt styre for det kommende året. Det nye styret har allerede hatt første møte, og ser frem til det som blir nok et spennende og innholdsrikt TAMS-år!

 

Det nye styret


Leder – Morten Moen Karlsen (MK-16)

Nestleder Organisatorisk – Marit Katarina Robertsen (MK-16)

Nestleder Fag og Forskning – Vilde Ravnsborg Gurigard (MK-15)

Nestleder Undervisning – Vilde Klausen Markussen (MK-17)

Kasserer – Karoline Asdal (MK-17)

Styremedlem – Lisa Sørensen (MK-17)

Styremedlem – Vegard Andersen (MK-15)

Styremedlem – Lovise Hammer (MK-18)

Styremedlem – Solrun Rasmussen (MK-16)

Styremedlem – Siren Helistø (MK-17)

Styremedlem – Valdemar Vea Iversen (MK-13)

 

Leave a Reply