
EN AKTIV EKSAMENSPAUSE!
Mandag 04. mai har TAMS gleden av å ønske dere velkommen til traumeundersøkelse x luftveishåndtering workshop. Bli med på en praktisk og lærerik todelt workshop hvor vi fokuserer på håndtering av luftveier og traumeundersøkelse i akutte situasjoner.
Luftveishåndtering:
A-Airways og B-Breathing problematikk ligger øverst i prioriteringen av en grunn, kom og finn ut hvordan man kan adressere dette. I løpet av workshoppen vil du få mulighet til å bli kjent med forskjellig luftveisutstyr og øve på bruk av dette på dukker og mennesker.
Traumeundersøkelse:
Denne kvelden er en gylden mulighet for deg som ønsker å lære primærundersøkelse av traumepasienter den berømte ABCDE! I løpet av workshopen vil du lære deg hvordan du gjør en strukturert og ryddig topp-til-tå-undersøkelse på et høyere nivå. Det er også en fin mulighet for repetisjon for de som føler de trenger det. Deltagere vil få utdelt et personlig traumeundersøkelses kort!
Dette er en workshop for alle medlemmer av TAMS! Ingen forkunnskaper kreves for å delta! Hiv deg med på en lærerik og artig kveld!
Mer info kommer til deltakerne per mail.🙂
Tidspunkt: Mandag 04.mai Kl. 16.30-19.00
Sted: MH 1: Auditorium 10
Antall plasser: 24 + 4 reserve
